הגליל-והעמקיםבאפשרותכם לחפש מטפלים באינדקס על פי אזור שייכות גיאוגרפי, על פי תחומי עיסוק ייחודיים, ובעתיד הקרוב גם על פי סדר האל"ף בי"ת. 


גרינברג דייקי
בעלת קליניקה פרטית ביובלים שבמשגב
ומטפלת במרפאת "פנדה" ברחובות, במרפאת "חיים מלאים" בקרית מוצקין ובמרפאת "יובלים". 

הכשרה

מטפלת משנת 2007 לאחר 4 שנות לימוד במכללת מדיסין לרפואה סינית. עשיתי סטאז' בבית חולים אוניברסיטאי בהאנג'זו שבסין. המשכתי ללמוד במרכז אלה- את תורת הגזעים והענפים והרחבתי ידיעותיי וכישורי הקליניים בהתמחות בדופק אצל אמיר משאל. למדתי את שיטות האיזון של ד"ר טאן וכן סדנת אבחנה מרידיאנית וסדנת אורטופדיה במרכז שמיים וארץ אצל עמוס זיו. עשיתי התמחות ברפואה משולבת של הריון ולידה בבית חולים איכילוב.
סיימתי שלושה קורסים שמתמקדים ומתעמקים בנקודות דיקור עפ"י חקר הכתבים העתיקים אצל אביחי וולצ'ק, שני קורסים בנושא ששת הצ'י ושש המערכות אצל מיכאל ליטבק, סדנת אקופונקטורה יפנית לילדים אצל ערן לשם ולימודי סוטאי ( פיזיוטרפיה יפנית ) אצל דליה היימן.

מטפלת גם ב: ילדים בין הגילאים 5-14
אתר אינטרנט
המוטו שלי - צורת האבחנה שלי משלבת מעבר לתשאול, הלשון אבחנת הפנים והדופק- עבודת ליקוט של הקשבה למילים, למה שנאמר בין המילים, ולמה שלא נאמר ,ובעזרת הקשב הזה מרכיבה את הפאזל העדין של האבחנה שמובילה לדיוק בדיקור. משלבת המלצות תזונה ,ומשתדלת לתת למטופל מקום בטוח על מנת שכל מה שחבוי- יוצף לפני השטח וישרת את הטיפול. אוהבת עד מאוד את העבודה שלי

 
צרו עימי קשר בטל. 054-9368080 
+