תל-אביב-יפובאפשרותכם לחפש מטפלים באינדקס על פי אזור שייכות גיאוגרפי, על פי תחומי עיסוק ייחודיים, ובעתיד הקרוב גם על פי סדר האל"ף בי"ת. 


סבג אביטל


אביטל סבג N.D.Li.ac, אני אמא גאה לחמישה בנים, שפית של אוכל בריא טבעוני אורגני, מורה, מנחה ומטפלת בנטורופתיה, ברפואה סינית עתיקה ושיאצו. מחברת הספר רב המכר "חמש עונות במטבח-בישול טבעוני ברוח הזן"-גפן, כעת גם במהדורה באנגלית. באמתחתי ניסיון עשיר בתחום הטיפול ברפואה הטבעית ואני מרצה, מדגימה ומלמדת בפסטיבלים וכנסים בארץ ובעולם.


לאורך השנים העמקתי ללמוד את חשיבות השילוב של התזונה בדרך לרפואה שלמה ומונעת - על ידי מזון המעניק לנו איכות חיים טובה יותר. היום, יותר מתמיד אני מקדישה את זמני להגשמת חזון אישי שלי: להדריך וללוות כמה שיותר אנשים בדרך השינוי לחיים בריאים יותר. ​ ואת החזון שלי אני מגשימה מידי יום בסדנאות, בהדגמות ובהדרכות שאני עורכת, כתבות ומאמרים שאני כותבת, בפורום הבריאות שלנו, בריטריטים שונים בפייסבוק ובקליניקה שלי. ​ כך, אני פוגשת אלפי אנשים כל שנה, אנשים שמבקשים לעשות שינוי לטובה באיכות חייהם. ​ 

מטפל גם ב: ילדים בין הגילאים 5-14, נשים בהריון, חולים אונקולוגיים ובית הלקוח
המוטו שלי: סדנאות בישול טבעוני עונתי, אורגני, ייעוץ ובניית תפריט גם למסעדות ובתי מלון, מוציאה קבוצות לניקויי מיצים לחמשוש חופשה עם תוכן.
אתר אינטרנט

 
צרו עימי קשר בטל. 054-4317255 
 
+